kontakt z TechWind
Windy towarowe Dźwigi towarowe duże – zakłady produkcyjne, firmy przeładunkowe


Dźwigi towarowe duże – zakłady produkcyjne, firmy przeładunkowe


Dźwigi osobowo-towarowe do zastosowań przemysłowych

Zależy nam na tym, by z usług naszej firmy mogli skorzystać właściciele obiektów każdego typu. To dlatego w ofercie posiadamy nie tylko windy towarowe do zastosowań w gastronomii, hotelarstwie czy innych obiektach użytku publicznego, ale również duże dźwigi towarowo-osobowe do zastosowań przemysłowych.

Duży dźwig towarowy to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy występuje konieczność przewozu dużych materiałów i urządzeń produkcyjnych. Windy, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, znakomicie sprawdzają się w sklepach, magazynach, fabrykach czy halach produkcyjnych. Dostępne u nas warianty można dostosować do potrzeb klienta i charakteru obiektu, w którym mają one być zainstalowane.

Duże dźwigi towarowo-osobowe elektryczne

Wszelkiego rodzaju windy zawsze powinny być dostosowane do potrzeb oraz możliwości konstrukcyjnych i technicznych budynku. Nasza oferta modeli do zakładów produkcyjnych czy firm przeładunkowych obejmuje zarówno klasyczne urządzenia z maszynownią górną, jak również maszynownią boczną.

Duży dźwig towarowy elektryczny zazwyczaj wymaga zastosowania maszynowni, która montowana jest – tak jak w powyższych przypadkach – nad szybem lub obok niego. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy nie można jej usytuować i wówczas konieczne jest zastosowanie windy bez maszynowni. Nasza firma, jako jedna z niewielu, może zaspokoić Państwa potrzeby także w tym zakresie.

Poniżej mogą Państwo zapoznać się z charakterystyką poszczególnych wind pod względem ich przeznaczenia:

Typy dźwigówUdźwigPrędkośćPrędkość
Towarowe duże300 kg – 6000kg0,5 m/s – 1,6 m/s i więcejz maszynownią / bez maszynowni
Towarowo-osobowe100 kg – 6000 kg0,5 m/s – 1,6 m/s i więcejz maszynownią / bez maszynowni

Skontaktuj się z nami

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat naszych rozwiązań dźwigowych? Skontaktuj się z naszym zespołem, gotowym odpowiedzieć na Twoje pytania. Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu.

  •  
  •  
  •