kontakt z TechWind
Dźwigi (windy) osobowe


Dźwigi (windy) osobowe


W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór dźwigów, które z łatwością można dostosować do możliwości technicznych i konstrukcyjnych budynku. Proponujemy zarówno klasyczne dźwigi z maszynownią górną oraz z maszynownią boczną, jak również modele bez maszynowni do stosowania w miejscach, w których nie ma możliwości usytuowania jej nad szybem.

Różnego rodzaju windy i dźwigi wykorzystywane są praktycznie wszędzie, niezależnie od tego, czy mówimy o budynkach mieszkalnych, obiektach przemysłowych czy budynkach użyteczności publicznej. Instalując tego typu urządzenia trzeba jednak pamiętać o tym, że różny charakter obiektów oraz przeznaczenie wind wymaga stosowania różnego rodzaju dźwigów.

Zadbaliśmy o to, by nasza oferta była przystosowana do wszystkich obiektów. W asortymencie posiadamy zarówno windy do budynków mieszkalnych, publicznych, hoteli i obiektów biurowych, szpitali, centrów handlowych, jak i grupę małych dźwigów towarowych wykorzystywanych w gastronomii, magazynach czy sklepach. Posiadamy także szereg modeli specjalnych, wśród których można znaleźć między innymi platformy teatralne i uniwersalne.


Skontaktuj się z nami

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat naszych rozwiązań dźwigowych? Skontaktuj się z naszym zespołem, gotowym odpowiedzieć na Twoje pytania. Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu.

  •  
  •  
  •