English
Kontakt
Dźwigi | windy osobowe


Dźwigi | windy osobowe


W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór dźwigów i wind osobowych. Produkty te można z łatwością można dostosować do możliwości technicznych i konstrukcyjnych budynku. Proponujemy zarówno klasyczne dźwigi z maszynownią górną oraz z maszynownią boczną, jak również modele bez maszynowni do stosowania w miejscach, w których nie ma możliwości usytuowania jej nad szybem.

Różnego rodzaju windy i dźwigi wykorzystywane są praktycznie wszędzie, niezależnie od tego, czy mówimy o budynkach mieszkalnych, obiektach przemysłowych czy budynkach użyteczności publicznej. Instalując tego typu urządzenia trzeba jednak pamiętać o tym, że różny charakter obiektów oraz przeznaczenie wind wymaga stosowania różnego rodzaju dźwigów.

Zadbaliśmy o to, by nasza oferta była przystosowana do wszystkich obiektów. W asortymencie posiadamy zarówno windy do budynków mieszkalnych, publicznych, hoteli i obiektów biurowych, szpitali, centrów handlowych, jak i grupę małych dźwigów towarowych wykorzystywanych w gastronomii, magazynach czy sklepach. Posiadamy także szereg modeli specjalnych, wśród których można znaleźć między innymi platformy teatralne i uniwersalne.

Nasza Oferta dźwigów i wind osobowych

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji i montażu dźwigów i wind osobowych. Nasze produkty charakteryzują się nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami, zapewniającymi bezpieczeństwo i efektywność użytkowania.

Innowacyjne Technologie

Działamy na pograniczu technologicznego postępu, wykorzystując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie mechaniki, automatyki i energoelektroniki. Nasze urządzenia są nie tylko nowoczesne, ale również ekologiczne i energooszczędne, wspierając naszych klientów w dbałości o środowisko.

Partnerstwo i Wsparcie

Współpraca z nami to nie tylko zakup produktu, to także partnerskie podejście i pełne wsparcie na każdym etapie projektu. Nasz doświadczony zespół specjalistów służy profesjonalnym doradztwem oraz technicznym wsparciem, zapewniając, że dostarczone rozwiązania spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Odkryj Nowe Możliwości z TECHWIND

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy wybrali TECHWIND jako swojego partnera w dziedzinie dźwigów i wind osobowych. Odkryj nowe możliwości w transporcie pionowym i zaufaj liderowi branży.

Skontaktuj się z nami

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat naszych rozwiązań dźwigowych? Skontaktuj się z naszym zespołem, gotowym odpowiedzieć na Twoje pytania. Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu.

  • Wymiary szybu

  • Dane teleadresowe

  •  
  •  
  •