English
Kontakt
Produkcja – usługi dodatkowe: Malowanie, Cięcie blach, Spawanie i montaż, Wytłaczanie, Obróbka plastyczna, Frezowanie i toczenie


Produkcja – usługi dodatkowe: Malowanie, Cięcie blach, Spawanie i montaż, Wytłaczanie, Obróbka plastyczna, Frezowanie i toczenie


Techwind to nie tylko renomowany producent wind osobowych i dźwigów towarowych, ale także dostawca kompleksowych usług dodatkowych w zakresie produkcji. Nasza firma oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych usług, w tym malowanie, cięcie blach, spawanie i montaż, wytłaczanie, obróbkę plastyczną, a także frezowanie i toczenie. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że znajdą u nas kompleksowe wsparcie nie tylko podczas produkcji urządzeń, ale również w procesach związanych z ich wykończeniem i dopasowaniem do indywidualnych potrzeb.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności w obszarze produkcji i usług dodatkowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość wykonania oraz pełne zadowolenie z naszych usług. Bez względu na wymagania projektowe czy specyfikę zlecenia, firma Techwind gwarantuje kompleksową obsługę i terminową realizację każdego zadania.

Malowanie

proszkowe | na mokro
Malowanie proszkowe poczynając od niewielkich przedmiotów np.: śrub, wkrętów, klamerek przez profile aluminiowe, meble ogrodowe, ogrodzenia, bramy, blachy obróbkowe, części i obudowy maszyn, części pojazdów i konstrukcje stalowe.

Piec do polimeryzacji proszkowej, ogrzewany: maks. gabaryty: 3200x1800x3200 mm

Lakiernia z suszarnią / myjnia natryskowa: maks. gabaryty: 4560x4530x4850 mm odtłuszczanie

płukanie wodą / płukanie wodą demineralizowaną / suszenie / odpylanie / dekapowanie / spasyfowanie / fosforanowanie

Cięcie blach

laser | plazma | gilotyna hydrauliczna

Wycinanie za pomocą technik CNC zapewnia wysokiej jakości powtarzalność wykonanych części. Możliwość wykonania dowolnych kształtów z blach czarnych, nierdzewnych, trudnościeralnych a także aluminium do 30 mm grubości (laser: 20 mm, gilotyna: 4mm, maksymalna długość gięcia: 1500 mm). Maksymalne rozmiary arkusza: 3000 mm x 1500 mm.

AJAN Plazma CNC: maks. grubość blachy: 30 mm / zakres roboczy: 3780x2400x2200 mm / moc: 12 KW

Wycinarka Laserowa CNC: maks. grubość blachy: 10 mm / zakres roboczy: 3780x2400x180 mm / moc: 4 KW

Spawanie i montaż

MIG /MAG 135, 136 | TIG 141

Usługa precyzyjnego spawania i montażu elementów, zarówno dużych jak i małych gabarytów. Spawanie wykonywane jest za pomocą metod: MIG/MAG 135 , 136 oraz TIG 141.
Usługa montażu przeprowadzana jest przez doświadczony zespół monterski, co zapewnia sprawny oraz fachowy montaż konstrukcji stalowych różnorodnego typu.

Firma Techwind posiada profesjonalny zakład spawalniczy, który specjalizuje się w spawaniu nietypowych konstrukcji stalowych takich jak zewnętrzna samonośne szyby dźwigowe.
Posiadany certyfikat EN1090 oznacza, że firma ma wdrożony i certyfikowany system Zakładowej Kontroli Produkcji, który zapewnia jakość i bezpieczeństwo wyrobów. Posiadanie certyfikatu uprawnia firmę do wystawiania Deklaracji Właściwości Użytkowych i oznakowania wyrobów znakiem CE, co umożliwia ich swobodny obrót na rynku Unii Europejskiej

Wytłaczanie

prasa 500T

Usługa wytłaczania jako metoda obróbki plastycznej, stosowana jest głównie do kształtowania materiałów takich jak płyty, blachy, folie czy przedmioty o małej grubości. Tłoczenie elementów na prasie 500T z blach walcowanych zarówno na zimno i gorąco.

Posiadana prasa hydrauliczna 500T jest wykonana z najwyższej jakości stali przez co zapewnia maksymalną precyzję pracy. Prasa posiada cztery kolumny cylindryczne, co przekłada się na zwiększenie wydajności oraz dokładności sytuacji, gdy wymagana jest duża powierzchnia robocza.
Prasa umożliwia głębokie tłoczenie, formowanie różnorodne, tuszowanie form.

Obróbka plastyczna

giętarka | zwijanie | walcarka

Gięcie blach i krawędziowanie pod różnymi kątami, wzdłuż linii narzędzi kształtujących. Oprogramowanie maszyn CNC gwarantuje wysoką precyzję wykonania. Maksymalne parametry: dla pras krawędziowych: 3200 mm – 300 T. Parametry dla walcarek : 3100 mm, grubość 5mm.

Prasa krawędziowa 300 T: zakres roboczy do 3000 mm / maks. grubość blach: do 10 mm.

Prasa krawędziowa 160 T: zakres roboczy do 3000 mm / maks. grubość arkuszy: do 6 mm.

Walcarka 4-rolkowa: długość walcowania: 3100 mm grubość: 5 mm / średnica gięcia od 270 mm

Frezowanie, toczenie

ploter CNC | tokarka

Nowoczesny park maszynowy gwarantuje najlepszą jakość wykroju o dowolnym kształcie i wielkości. Możliwość szybkiego i łatwego dopasowania maszyn do wszelkich nowych zadań, pozwala na realizację zleceń związanych z wykrawaniem blach w najkrótszym możliwym terminie. Maksymalna wielkość elementów: 3000 mm x 1500 mm.

Plotter CNC: zakres roboczy: 1500 mm x 3000 mm / grubość blach: do 10 mm

Tokarka uniwersalna kłowa: średnica uchwytu: 250 mm / długość toczenia: 750 mm

Skontaktuj się z nami

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat naszych rozwiązań dźwigowych? Skontaktuj się z naszym zespołem, gotowym odpowiedzieć na Twoje pytania. Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu.

  •  
  •  
  •