kontakt z TechWind
Schody i chodniki ruchome


Schody i chodniki ruchome


Producent schodów i chodników ruchomych

Pierwsze schody ruchome na świecie pojawiły się pod koniec dziewiętnastego wieku. Dzisiaj, po ponad stu latach, już na dobre wkomponowały się one w miejski krajobraz stając się nieodłącznym elementem różnego rodzaju budynków i obiektów.

Produkowane przez nas modele to rozwiązanie stosowane niemal wszędzie. Wykorzystuje się je nie tylko w praktycznie wszystkich nowo budowanych supermarketach i centrach handlowych, ale również tam, gdzie przestrzeń publiczna z czasem staje się mało funkcjonalna i wymaga odnowienia. Do takich obiektów możemy zaliczyć między innymi banki, lotniska, dworce kolejowe czy stacje metra.

Proponowane rozwiązanie ma wiele zalet – można tu wymienić między innymi szybsze przemieszczanie się między poszczególnymi poziomami bez wysiłku fizycznego, jednoczesne przenoszenie dużej liczby osób oraz bycie swoistym drogowskazem, środkiem orientacji w dużych, zatłoczonych przestrzeniach.

Chodniki ruchome – praktyczna alternatywa

Nasza firma, jako producent schodów ruchomych, zdaje sobie jednak sprawę z tego, że nie są one do końca pozbawione wad. Największą jest brak możliwości skorzystania ze schodów osób, które prowadzą wózki zakupowe w centrach handlowych.

Funkcjonalną alternatywą w takiej sytuacji są chodniki ruchome, które również produkuje nasza firma. Wiele koszyków zakupowych dostosowanych jest wymiarami do tego typu urządzeń transportu poziomego, co znacznie ułatwia poruszanie się w zatłoczonych centrach handlowych.

Schody ruchome

Specjalnością firmy Techwind są nie tylko nowoczesne windy, ale również schody ruchome. Cieszą się one obecnie bardzo dużą popularnością w różnego rodzaju obiektach. Nasze działania są kompleksowe – zajmujemy się zarówno produkcją nowoczesnych rozwiązań, jak również ich montażem oraz serwisem.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Schody ruchome są często wybierane jako sposób transportu w nowo otwieranych centrach handlowych, supermarketach, bankach, na lotniskach i dworcach oraz wielu innych miejscach. Oferowane Państwu rozwiązania sprawdzają się w praktycznie wszystkich obiektach użytkowych, ponieważ dopasowujemy je do różnych rozwiązań architektonicznych i wykonujemy je z najwyższej jakości materiałów. Dzięki nim są niezawodne i funkcjonalne na przestrzeni wielu lat. Mogą pracować przez cała dobę i w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Mogą zostać dopasowane do bardzo dużych wysokości podnoszenia.

Nowoczesny design

Schody ruchome powinny charakteryzować się również wysoką estetyką wykonania. Dzięki oryginalnym projektom oraz dużej kreatywności naszych specjalistów, jesteśmy w stanie tworzyć designerskie rozwiązania, które zostaną idealnie dopasowane do różnego rodzaju miejsc. Zapraszamy do współpracy.

Chodniki ruchome

Produkowane przez nas chodniki ruchome są doskonałą alternatywą dla schodów i mogą pozytywnie wpłynąć na estetykę oraz funkcjonalność każdego budynku. Wykonujemy nowoczesne rozwiązania w oparciu o technologiczne innowacje oraz odpowiednio wyselekcjonowane materiały i podzespoły, dzięki czemu nasze mechanizmy są niezawodne na przestrzeni wielu lat.

Dlaczego chodniki ruchome?

Ponieważ są bezpieczne i komfortowe, zapewniając szybkie przemieszczanie się pomiędzy piętrami galerii handlowych, lotnisk, dworców oraz innych obiektów użytkowych. Wykorzystanie aluminium oraz stali nierdzewnej sprawia, że mechanizmy są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz intensywną eksploatację wielu osób. Ich wykończenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klienta oraz charakteru wnętrza co sprawia, że idealnie wkomponowują się w każdą przestrzeń.

Oferujemy zarówno pochyłe, jak i poziome chodniki – o parametrach technicznych zgodnych z Państwa oczekiwaniami.

Od projektu do montażu

Zapraszamy do współpracy – działamy w pełni kompleksowo, tworząc projekty i montując w pełni profesjonalne rozwiązania. Po wykonanej pracy zapewniamy również pełną obsługę serwisową oraz konserwację mechanizmów.

Skontaktuj się z nami

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat naszych rozwiązań dźwigowych? Skontaktuj się z naszym zespołem, gotowym odpowiedzieć na Twoje pytania. Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu.

  •  
  •  
  •