English
Kontakt
STRONA GŁÓWNA / REALIZACJE / DŹWIG OSOBOWY PRZESZKLONY W SOPOCKIEJ KAMIENICY Z 1905 ROKU
Business_Finbiz
Informacja o realizacji
Klient:
Prywatny Inwestor
Kategoria:
Istniejące budynki do modernizacji
Data realizacji:
2015
Adres:
ul. Monte Cassino, Sopot

Dźwig osobowy przeszklony w sopockiej kamienicy z 1905 rokuZapraszamy na wirtualny spacer, podczas którego będzie możliwe obejrzenie szczegółów danej realizacji.

Animacja 360° uruchamia się w nowym oknie przeglądarki internetowej.
Techwind zakończył realizację niezwykłego projektu: montażu windy w historycznej sopockiej kamienicy z 1905 roku, położonej przy ulicy Monte Cassino. Była to jedna z pierwszych inwestycja tego typu w Sopocie, która łączy nowoczesną technologię z zabytkową architekturą.

Winda została zaprojektowana specjalnie na potrzeby tego obiektu, z uwzględnieniem jego unikalnego charakteru i wymiarów. Wykorzystaliśmy samonośny szyb i kabinę windy, które idealnie dopasowują się do wąskiej przedwojennej klatce schodowej, nie naruszając jej konstrukcji ani wyglądu. Winda jest wyposażona w najnowsze systemy bezpieczeństwa i sterowania, zapewniające komfort i niezawodność użytkowania, przez co znacznie poprawi dostępność i funkcjonalność tego niepowtarzalnego budynku, który stanowi ważny element sopockiej architektury.

Skontaktuj się z nami

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat naszych rozwiązań dźwigowych? Skontaktuj się z naszym zespołem, gotowym odpowiedzieć na Twoje pytania. Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązania dla Twojego projektu.

  • Wymiary szybu

  • Dane teleadresowe

  •  
  •  
  •